top of page
Szukaj
  • KS

Postęp budowy domów na Osiedlu Słoneczny Zakątek w Suszcu


Aktualny Etap Budowy

Obecnie budowa na Osiedlu Słoneczny Zakątek jest na zaawansowanym etapie. Rozpoczęliśmy pokrycie dachów dwóch domów, co jest kluczowym krokiem w procesie budowlanym. Ekipa budowlana z zapałem pracuje nad instalacją dachów, podczas gdy równocześnie trwają prace związane z przygotowaniem do montażu ścian kolejnego budynku. Nasza ekipa z powodzeniem zakończyła też szalowanie schodów oraz wylewanie stropów w części mieszkalnej dwóch budynków jednorodzinnych. Prace te zostały przeprowadzone z najwyższą precyzją, co zapewnia solidną podstawę konstrukcji.


Postęp budowy całego osiedla jest coraz bardziej widoczny, a dom wolnostojący i część bliźniaka osiągną niedługo stan surowy zamknięty. Kolejno przyjdzie czas na drzwi wejściowe i bramę garażową w obudwu budynkach, a poźniej wykończenie elewacji


Kolejnymi etapami pracy będą wykończenie dachu pozostałych dwóch domów i budowa ostatniego z nich. To zamknie część budowy przewidzianą na pierwszy etap inwestycji.


Dlaczego warto wybrać dom w Suszcu?

Osiedle Słoneczny Zakątek to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury oraz nowoczesne rozwiązania mieszkaniowe. Każdy dom jest zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie jego mieszkańców. Dbamy o każdy szczegół, dlatego nasze domy są wykonane z najlepszych materiałów, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo na długie lata.


Osiedle Słoneczny Zakątek w Suszcu – co zawiera cena?

W cenie domów zawarte są okna PCV z roletami, drzwi zewnętrzne oraz segmentowa brama garażowa, co zapewnia estetyczny wygląd, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Osiedle znajduje się w sercu Śląska, otoczone zielenią, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta. Bliskość lasów, parków i terenów rekreacyjnych czyni tę lokalizację doskonałą dla miłośników aktywnego wypoczynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym osiedlu? Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty:


📞 Telefon kontaktowy: 535 035 749

📱Zobacz nas na Facebooku


 Śledź nas na social media, aby być na bieżąco z postępami prac. To tam najczęsciej dzielimy się postępami z placu budowy.
97 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page