top of page
Szukaj
  • KS

Osiedle Słoneczny Zakątek na Targach nieruchomości w Katowicach

Targi nieruchomości w Katowicach

Za nami kolejna edycja targów ŚTN&BD, która miała miejsce w sercu Śląska, w Katowicach. To tam mieliśmy okazję wraz z biurem nieruchomości Estate Group prezentować osiedle Słoneczny Zakątek.

Witan Centrum Inwestycji razem z Witan Centrum Podłóg zgromadziło przy stoisku wielu inwestorów i architektów, którzy byli zainteresowani zarówno pięknymi podłogami drewnianymi Weitzer Parkett, jak i kompleksowym podejściem do procesu realizacji inwestycji budowlanych.


Osiedle Słoneczny Zakątek – Twoja idealna nieruchomość w okolicy Żor

To, co wyróżnia nasze osiedle, to przede wszystkim dbałość o komfort mieszkańców. Wybierając dom na osiedlu Słoneczny Zakątek, zyskujesz nie tylko gwarancję jakości, ale i komfort na co dzień. Nowoczesny system ogrzewania podłogowego to gwarancja oszczędności i nieporównywalny komfort, szczególnie w zimne dni. A dzięki różnorodności dostępnych kolorów podłóg dębowych, każdy będzie mógł dostosować przestrzeń do swojego gustu i potrzeb.

Osiedle położone jest w spokojnej okolicy, w Suszcu koło Żor, na Śląsku, zapewniającej idealne warunki do życia. W bliskim otoczeniu znajdują się sklepy, przedszkola oraz szkoły, a także malownicze ścieżki rowerowe, lasy i akweny wodne, tworzące przestrzeń do aktywnego wypoczynku. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz dom w spokojnej okolicy, w którym każdy dzień będzie prawdziwą przyjemnością.Dołącz do nas na kolejnych wydarzeniach

Zachęcamy do śledzenia naszych działań i odwiedzenia nas na nadchodzących eventach. To doskonała okazja do osobistego poznania naszej oferty oraz zapytania o szczegóły, które Cię interesują.

7 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page