top of page
Szukaj
  • KS

Postęp prac budowlanych na osiedlu Słoneczny Zakątek w Suszcu | Budowa osiedla domów jednorodzinnych

Budowa osiedla domów jednorodzinnych

Dzięki zaangażowaniu zespołu doświadczonych specjalistów budowa osiedla domów jednorodzinnych na Osiedlu Słoneczny Zakątek w Suszcu nabiera tempa pierwszy etap inwestycji. Z dnia na dzień można zaobserwować rosnące konstrukcje trzech pierwszych domów, w tym jednego wolnostojącego oraz dwóch w zabudowie bliźniaczej.


Postęp prac budowlanych w Suszcu na nowym osiedlu domów jednorodzinnych

Zespół dewelopera z niebywałą precyzją i doświadczeniem realizuje kolejne etapy budowy. Nowe domy powstają zgodnie z harmonogramem, a pracownicy WITAN Centrum Inwestycji z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal, sprawiają, że budynki jednorodzinne z dnia na dzień przybierają coraz bardziej konkretny kształt.

Stawiając na nowoczesne technologie budowlane, firma deweloperska zwraca szczególną uwagę na jakość używanych materiałów budowlanych oraz na ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Dzięki temu nowe domy na osiedlu będą charakteryzowały się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale i niskimi kosztami utrzymania.

Kameralne osiedle domów z przemyślaną infrastrukturą blisko centrum Żor

Nowe osiedle domów jednorodzinnych w Suszcu łączy w sobie kameralność z nowoczesnością. Każdy dom na sprzedaż został zaprojektowany z myślą o najwyższych standardach funkcjonalności, oferując przestronne wnętrza, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz starannie dobrany wybór materiałów budowlanych. Przemyślane projekty osiedli domów składają się z domów wolnostojących oraz bliźniaków, które harmonizują z otaczającą naturą, a jednocześnie oferują wszystkie udogodnienia nowych domów. Malownicze otoczenie oraz przemyślana architektura sprawiają, że to miejsce będzie idealnym tłem dla spokojnego, rodzinnego życia.

Osiedle Słoneczny Zakątek w malowniczym Suszcu oferuje swoim przyszłym mieszkańcom komfortowy dostęp do pełnej oferty kulturalnej i zawodowej większych ośrodków miejskich, takich jak Katowice czy Bielsko-Biała, a także do uroków życia otoczonego naturą. Miejscowość ta, leżąca w województwie śląskim, zachwyca swoją bogatą przyrodą, w której można znaleźć park krajobrazowy "Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich" oraz rezerwat "Babczyna dolina". Rodziny z dziećmi z pewnością docenią bliskość nowoczesnego przedszkola oraz liczne atrakcje w okolicy, w tym miasteczko Twin Pigs czy zagroda żubrów. Dodatkowo, dogodne położenie przy drodze 935 oraz bliskość autostrady A1 i drogi 81 gwarantują sprawny dojazd do okolicznych miast, co sprawia, że nowe osiedle stanowi idealną bazę wypadową zarówno dla osób pracujących, jak i pragnących spędzić aktywny weekend poza domem.


Zapraszamy do śledzenia postępów

Zachęcamy do śledzenia postępów i do zapoznania się z ofertą naszych domów. To idealna propozycja dla osób, które marzą o nowoczesnym domu w otoczeniu przyrody, nie rezygnując z komfortu łatwego dostępu do infrastruktury miejskiej. Odwiedź nasz profil na Facebooku!
30 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page